+38 (067) 401 44 65

Про нас

Хорека сервіс має великий досвід, просунуті навички та глибокі знання у сервісному обслуговуванні та ремонті професійного обладнання для кафе, барів, ресторанів та готелів.

Наш досвід ґрунтується на обслуговуванні великого асортименту професійного обладнання для сегменту НоРеКа. Насамперед це ремонт кавомашин та кавомолок для еспресо, фризерів для морозива, пастеризаторів, льодогенераторів, посудомийних машин, пароконвектоматів, конвекційних печей, плит, витяжок, пральних та сушильних машин, а також іншого професійного обладнання.

Ретельний підхід до роботи, правильна діагностика та успішний ремонт з подальшою гарантією на проведені роботи забезпечують кожному замовнику впевненість у виборі нашої компанії для сервісу та технічної підтримки свого обладнання.

Досвід наших фахівців постійно вдосконалюється навичками роботи з різноманітністю моделей та виробників професійного обладнання для кав’ярень та готелів. Завдяки чому наші клієнти можуть більше витрачати час на розвиток, покращення свого сервісу та асортименту продуктів, а не шукати послуги з сервісу та не турбуватися про роботу свого обладнання, дорученого нам для обслуговування.