+38 (067) 401 44 65

Ремонт пароконвектоматів в Києві

Ремонт пароконвектомату

Пароконвектомати зараз займають центральне місце на більшості професійних кухонь. Без цих універсальних теплових машин не обходиться жоден сучасний заклад громадського харчування. А в тандемі з кваліфікованим шеф-кухарем таке обладнання здатне готувати різноманітні страви, причому у великих кількостях, швидко, економно та користю для здоров’я. Однак, згодом і ці машини можуть виходити з ладу. Наша компанія здійснює ремонт пароконвекційних та конвеційних печей, а також їх технічне обслуговування.

Замовити ремонт пароконвектомату

  Ваше ім’я

  Ваш номер телефону

  Чому не працює пароконвектомат

  • Помилки під час встановлення та підключення обладнання. Найкраще замовляти установку у професіоналів, які все зроблять швидко та грамотно, а у вас не виникне проблем у майбутньому;
  • Нестабільна напруга в електромережі;
  • Жорстка вода. Якщо не встановлені фільтри та пом’якшувачі води, пристрій потребує постійного технічного обслуговування.
  • Недотримання правил експлуатації. Потрібно провести інструктаж усіх співробітників, щоб вони чітко знали, як використовувати обладнання;
  • Перевантаження роботи апарату. Пароконвектомат повинен відповідати потребам у потужності закладу;
  • Заводський брак, погане складання (зазвичай дешеві моделі маловідомих брендів).

  Професіоналізм технічних спеціалістів

  Фахівці нашої компанії мають великий досвід робіт із професійним обладнанням для ресторанів та кафе. У тому числі конвекційними печами, пароконвектоматами та іншим тепловим обладнанням. Наші інженери швидко проведуть ретельну діагностику агрегату та його вузлів, виявлять усі поломки та їх причини, а також виконають ремонт пароконвектомату в обумовлений термін.

  Запчастини для пароконвектоматів

  Дуже важливо, щоб сервісний центр мав у наявності основні запчастини, витратні матеріали, а також можливість доставки на замовлення необхідних комплектуючих, таким чином ремонт буде виконуватися максимально швидко. Ми використовуємо оригінальні запчастини від виробників. В наявності є запчастини, що частіше за все потребуються для заміни, щоб вам не довелося довго чекати. Проводячи заміну чи ремонт, керуємося технічними рекомендаціями виробника та враховуємо стан конкретного обладнання.

  Бренди, які ми ремонтуємо

  Наші фахівці Хорека Сервіс впораються із поломкою пароконвектоматів усіх популярних в Україні виробників. Співробітники майстерні найчастіше ремонтують моделі брендів Primax, Unox, Zanussi, Kuppersbusch, Olis, Convotherm, Rational, Electrolux, Bake-Off Italiana, Prismafood, Weisheu, Distform та інші.

  Ремонт пароконвектомату з виїздом до замовника

  Технічне обслуговування та ремонт професійного обладнання важливо провести без зупинки робочого та комерційного циклу. Тому ми прагнемо зробити якісний ремонт і на виїзді. Ремонт конвеційних печей та пароконвектоматів у Києві, Київській області проводимо з виїздом протягом одного або двох робочих днів. Сервісне обслуговування у Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших містах можемо провести за умови доставки обладнання до нашого сервісного центру у Києві.

  Гарантія на сервісні роботи та запчастини

  Ми є офіційними представниками багатьох європейких та турецьких брендів професійного обладнання в Україні та можемо надати на всі типи ремонтних робіт гарантію при заміні оригінальних запчастин.

  Оформлення замовлення на виклик фахівця з ремонту пароконвектомату

  Виклик фахівця для обслуговування пароконвектоматів за номером +38 (067) 401 44 65 або зробивши замовлення онлайн через форму.

  Для ідентифікації обладнання та підготовки запчастин та витратних матеріалів необхідно надіслати нам фото шильдика – наклейки на корпусі, або інформації про бренд та модель, а краще із зазначенням його серійного номера, надавши додатково фото машини та причини її несправності.