+38 (067) 401 44 65

Оренда кавомашини для кав’ярні

Кавомашина в оренду в Україні

Наша компанія Хорека Сервіс має великий та продуктивний досвід у продажу як кавового обладнання, так і кавових зернових сумішей. В асортименті пропонуємо компактні та стандартні, продуктивні та економні кавоварки, оскільки розуміємо наскільки ці характеристики є важливими для ведення бізнесу: кав’ярні, бару чи ресторану.

Вибір кавомашини для оренди

В оренду надаємо однопостові та двопостові кавомашини різних виробників.

  • Одногрупова кавоварка з бойлером 4 літри буде доречною для точок продажу кавових напоїв з оборотом від 50 до 150 чашок кави на день. Вона не лише забезпечить високоякісне приготування еспресо та напоїв на його основі, а й заощадить місце та електроенергію.
  • Двогрупові кавоварки ідеально підійдуть для кав’ярні, де планується продаж від 150 порцій кави на день. У нас в асортименті є як стандартні двопостові кавоварки, так і їх компактні моделі, які не поступаються за продуктивністю, але займають менше місця і споживають менше енергії.
Кавомашина в оренду

Вибір кавомолки для оренди

Оренда кавового обладнання передбачає надання в оренду не тільки кавомашини, а й кавомолки. Це стандартний пакет обладнання для оренди. У нас ви завжди зможете підібрати необхідну професійну кавомолку.

Вибір полягає не тільки в дизайні, продуктивності та економічності кавомолок, а й у функціональності. Два основні типи кавомолок для еспресо це традиційні кавомолки з дозатором меленої кави та кавомолки з прямим помелом.

Вам може знадобитися більше, ніж одна кавомолка, якщо кав’ярня планує одночасно використовувати кілька різних видів зернової кави.

Кавові зернові суміші для оренди кавомашин

Оренду кавового обладнання ми супроводжуємо асортиментом продажів добірної зернової кави з Італії. При цьому пропонуємо великий вибір професійних кавових блендів, які не залишать байдужими поціновувачів справжнього еспресо. Зернові кавові суміші є на будь-який смак та перевагу. Від міцних сумішей де переважає робуста та вишуканих блендів 100% арабіки до асортименту моносортів 100% арабіки.

Важливо відзначити, що з кожної нашої суміші ви зможете приготувати смачний, насичений і гармонійний еспресо з 7,0 – 7,5 грам правильно помеленої кави з різноманітністю смаків та післясмаків.

Умови оренди кавового обладнання

Основною умовою оренди кавового обладнання є щомісячне придбання мінімальної кількості кавових сумішей.

Оренда кавоварки з однією групою передбачає викуп 10 кг кави щомісяця. Ця кількість розрахована на приготування 45 порцій кави на день.

Для оренди кавоварки на дві групи потрібний щомісячний викуп 20 кг кави. Це близько 90 чашок кави на день.

Умови оренди можуть змінюватися в залежності від різних факторів, у тому числі кількості обладнання для оренди, оренди кавомолок, кількості кави, що викуповується, на місяць і т.д.

Технологічна підтримка при оренді кавомашини

Ми зацікавлені, щоб кава, приготовлена ​​з наших кавових сумішей і на нашому обладнанні була незмінно високої якості не менше, ніж самі власники кав’ярень.

Тому супроводжуємо своїх клієнтів на кожному етапі. Не тільки допомогти з установкою та налаштуванням обладнання, а й навчити власника та персонал необхідним навичкам бариста.

Для повного розуміння еспресо та оволодіння навичками бариста персоналу пропонуємо курси бариста з основних необхідних та практичним знанням та вмінням для роботи в кав’ярні. Для власників існує окрема програма з навичок ведення кавового бізнесу.

Тренінг бариста

Технічна підтримка обладнання

Дуже важливим фактором є безперебійна та стабільна робота наданого кавового обладнання в оренду. Для цього ми надаємо сервісне обслуговування та ремонт кавомашин і кавомолок, які знаходяться в оренді. Маючи склад запасних частин, наші техніки забезпечать стабільну роботу обладнання у вашому закладі.

Дегустація кави

Якщо ви тільки плануєте відкрити кав’ярню, або хочете змінити якість та смак напоїв на основі еспресо, які вже готуєте у вашому барі чи ресторані, то можете приїхати до нас на дегустацію. Попередньо записатись на дегустацію можна за номером телефону: +38 (067) 232-44-96. Наші менеджери зв’яжуться з вами, з’ясують які уподобання щодо смакових, інших властивостей, запропонують відповідні кавові суміші, нададуть необхідну інформацію та погодите комфортну дату та час для дегустації кількох смаків еспресо.

Орендувати кавове обладнання

Замовити оренду можна за номером +38 (067) 401 44 65 або замовивши зворотний дзвінок
Наш спеціаліст зв’яжеться з вами і ми погодимо час зустрічі та умови оренди.