+38 (067) 401 44 65

Ремонт льодогенераторів в Києві

Якісний і вчасний сервіс є важливою складовою успіху закладу, так як забезпечує стабільну роботу і прибуток. Особливо влітку, коли є значний попит на охолоджені напої та коктейлі, має значення безперервна робота професійного обладнання, такого, як льодогенератор і льодоподрібнювач.

Замовити ремонт льодогенератора

  Ваше ім’я

  Ваш номер телефону

  На ринку зараз представлено безліч виробників цього обладнання. Більшість покупців віддає перевагу моделям від IFM, Scotsman, Brema, Geneglace, Eksi, Fagor, Karma, Zanussi, Maja, Staff, Funk, Ziegra, Weber. Саме ці льодогенератори найкраще зарекомендували себе в процесі роботи.

  Для льодогенератора основним критерієм довгої роботи без ремонту є використання пом’якшеної води. По-перше, це робить прозорими, чистими і красивими кубики льоду, а по-друге продовжує термін роботи апарату. При використанні води з великим вмістом кальцію, льдогенератор покривається накипом. Від форм для приготування льоду до соленоїдних клапанів. В такому випадку прилад дуже швидко припиняє нормальну роботу, потребуючи сервісу.

  Льодогенератор IFM DIM 25 забруднений кальцієм

  Льодогенератор IFM DIM 25 забруднений кальцієм

  Ремонт льодогенератора IFM DIM 25

  Ремонт льодогенератора IFM DIM 25

  Для льдоподрібнювача є важливим якість ножів і витривалість мотора-редуктора.

  Для забезпечення постійної роботи обладнання, наші фахівці надають професійні послуги по ремонту і сервісного обслуговування. Ми здійснюємо ремонт як правило у сервісній майстерні, а також здійснюємо сервісне обслуговування професійного обладнання на виїзді. Для ремонту льдогенераторів і льдоподрібнювачів використовуємо в першу чергу власний склад запчатин.