+38 (067) 401 44 65

Ремонт кавомашин Aurora Brugnetti

Хорека сервіс займається ремонтом та сервісним обслуговуванням кавомашин Brugnetti в Україні. Ми відремонтуємо будь-які несправності, тому що маємо великий досвід роботи з таким обладнанням. Також на нашому складі є всі необхідні запчастини для кавомашин Brugnetti, тому ми зможемо відновити працездатність апарату в короткий термін.

Для замовлення ремонту або сервісного обслуговування кавомашини Brugnetti по Україні дзвоніть +38 (067) 401 44 65

Історія кавомашини Brugnetti

Італійська компанія з виробництва кавомашин Brugnetti була заснована ще в 1947 році під назвою “Aurora”. За всі ці роки компанії вдалося залишитися поруч із великими конкурентами завдяки своїй відданості та скромності у дотриманні інновацій, не забуваючи про свої традиції. Наразі компанією управляє третє покоління родини Бруньєтті. Актуальними модельними рядами виробника є GIULIA, BRERA, ALPHA, GIULIETTA, VIOLA 2020, VIOLA PID.

Капітальний ремонт кавомашини

Нещодавно до нас у сервіс надійшла кавоварка Brugnetti. Машина не варила кави, як виявилося, помпа була зношеною, а бойлер закальцинувався 5 см шаром солей. Завдяки роботі нашого професійного сервісу кавоварка знайшла нове життя. Після капітального ремонту машина доставлена ​​за адресою замовника.

Ремонт кавоварки Brugnetti
Капітальний ремонт кавомашини Brugnetti