+38 (067) 401 44 65

Запчастини до фризерів. Комплектуючі для італійських та китайських фризерів

Запчастини для професійних фризерів з виробництва м’якого та твердого морозива. Оригінальні комплектуючі для італійських та китайських фризерів практично всіх виробників. У нас на складі завжди є компресори, радіатори, прокладки, роздавальні групи, клапани, міксери, датчики та інші комплектуючі для вашого фризера.

HoReCa Service має надійні відносини, що склалися, з італійськими, європейськими та американськими виробниками фризерів. У нас є більше 1370 найменувань запчастин для апаратів з виробництва морозива. Якщо необхідна запчастина не відноситься до групи запасних деталей, які затребувані для заміни, наприклад, прокладка для поршнів видачі морозива, сальник шнека, шнек циліндра, насадки фігурні у формі зірочок та інших фігур, конденсатори, ремені редукторів, редуктори фрізерів, поршні групи видачі, помпи повітряні та шестерні, прокладки та ущільнювачі які є в асортименті завжди на складі, а якась корпусна деталь, ми в короткі терміни зможемо забезпечити постачання від виробника обладнання.

Для замовлення необхідної запчастини необхідно знайти її на специфікації та повідомити номер нашого менеджера за телефоном +38 (067) 401 44 65. Специфікації ви можете отримати на вашу пошту. Ми пропонуємо запчастини на наступні бренди фризерів: Frigomat, Bovo, Gel-Matic, Oceanpower, Ice Fresh Matic, Inova, Icetech, Technogel, Bravo, Smash, Valmar, Telme, Corema, Carpigiani та ін.

Також у нас ви можете замовити ремонт фризера.

Запчастини до фризера
Запчастини до фризера
Запчастини до фризера
Запчастини до фризера

Ось фото деяких запчастин: