+38 (067) 401 44 65

Ремонт апаратів для шаурми в Києві

Ремонт апарату для шаурми

Широкий попит серед сучасних споживачів сьогодні має шаурма. Апарати для її приготування можна зустріти всюди, їх конструкція забезпечує рівномірність прожарювання м’яса, виключаючи підгоряння. Якщо обладнання вийшло з ладу, насамперед краще відразу ж припинити його експлуатацію, відключити від мережі живлення та очистити від залишків м’яса та жиру. Потім варто звернутися за допомогою до спеціалізованого сервісного центру. Наші фахівці мають великий досвід роботи з апаратами для шаурми та зможуть відремонтувати будь-яку поломку.

Замовити ремонт апарату для шаурми

  Ваше ім’я

  Ваш номер телефону

  Професіоналізм технічних фахівців

  Спеціалісти нашої компанії мають великий досвід робіт з професійним обладнанням для ресторанів, кафе та фаст-фудів. У тому числі апаратами для шаурми та іншим тепловим обладнанням. Наші інженери швидко проведуть ретельну діагностику агрегату та його вузлів, виявлять усі поломки та їх причини, а також виконають ремонт апарату у стислий термін.

  Запчастини апаратів для шаурми

  Ми використовуємо якісні оригінальні запчастини від постачальників обладнання. В наявності маємо найчастіше затребувані запчастини, щоб здійснити ремонт максимально швидко.

  Бренди, які ми ремонтуємо

  Наші спеціалісти Хорека Сервіс впораються з поломкою апаратів для шаурми всіх популярних в Україні виробників. Співробітники майстерні найчастіше ремонтують моделі брендів Atalay, Karacasan, Lors, Viber, Remta, Empero, Silver, OZTI (Oztiryakiler) та інші.

  Ремонт апарату для шаурми з виїздом до замовника

  Технічне обслуговування та ремонт професійного обладнання важливо провести без зупинки робочого та комерційного циклу. Тому ми прагнемо зробити якісний ремонт також і на виїзді. Ремонт апаратів для шаурми в Києві, Київській області проводимо з виїздом протягом одного – двох днів. Сервісне обслуговування у Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших містах можемо провести за умови доставки обладнання до нашого сервісного центру в Києві.

  Гарантія на сервісні роботи та запчастини

  Ми є офіційними представниками багатьох європейких та турецьких брендів професійного обладнання в Україні та можемо надати на всі типи ремонтних робіт гарантію при заміні оригінальних запчастин.

  Оформлення замовлення на виклик спеціаліста з ремонту

  Виклик спеціаліста для обслуговування апаратів для шаурми за номером +38 (067) 401 44 65 або зробивши замовлення онлайн через форму.

  Для ідентифікації обладнання та підготовки запчастин та витратних матеріалів необхідно надіслати нам фото шильдика – наклейки на корпусі, або інформації про бренд та модель, а краще із зазначенням його серійного номера, надавши додатково фото машини та причини її несправності.