+38 (067) 401 44 65

Оренда фризера для морозива

Фризери для приготування морозива – це чудова можливість доповнити асортимент ласощів у вашому закладі, а також варіант уже готового самостійного бізнесу. Непоганою альтернативою покупки є оренда фризера.

Умови оренди фризерів для морозива

Щомісячна плата за оренду фризера для м’якого морозива становить від 10 000 грн в залежності від моделі фризера. Ми пропонуємо декілька моделей з різною продуктивністю, розмірами, як підлогові так і настільні.

Одночасно, ми пропонуємо для супроводження оренди фризерів постачання всіх необхідних інгредієнтів та аксесуарів. Суміші для морозива необхідно купувати у нас щомісяця в об’ємі відповідно договору. Ми пропонуємо суміші морозива вітчизняні і від європейських виробників. Стаканчики вафельні в асортименті прісні від 2 грн/шт та солодкі від 5 грн/шт.

Єдині додаткові витрати при оренді обладнання – це послуги вивантаження і доставка в обидві сторони. Доставку фризерів та сумішей здійснюємо через Нову Пошту за тарифами перевізника.

Мінімальний термін оренди – весь сезон травень – вересень місяць, включно. Інші періоди по домовленості.

Технічна підтримка при оренді

Дуже важливим фактором є безперебійна та стабільна робота орендованого обладнання. Для цього ми надаємо сервісне обслуговування та ремонт фризерів, які знаходяться в оренді. Маючи склад запасних частин, наші техніки забезпечать стабільну роботу обладнання у вашому закладі.

Що знадобиться для укладення договору

Фризер надається в оренду на підставі укладеного договору, для цього необхідно надати пакет документів на перевірку:

  • копія витягу з державного реєстру ФОП або ТОВ;
  • копія витягу з реєстру (платників єдиного податку, ПДВ);
  • копія паспорта ФОП або директора 1, 2-3, та 12-13 сторінок;
  • копія договору оренди на площу кафе, бару, ресторану або магазину – місця, де експлуатуватиметься фризер;
  • коротка презентація в довільній формі про орендаря для швидкого та позитивного розгляду питання про оренду.

Проект договору, відео інструкцію та керівництво користувача про правила використання та догляду за фризером, інші документи – надсилаються після погодження та позитивного розгляду питання про оренду.

Замовити оренду фризера

Орендувати фризер можна за телефоном +38 (067) 401 44 65 або замовивши зворотній дзвінок.