+38 (067) 401 44 65

Ремонт фризерів для морозива у Києві, Львові, Одесі, Миколаєві, Харкові

Ремонт фризера для м’якого морозива та джелато вимагає від майстра гарних технічних знань фризерів та навичок, а також чітке розуміння всіх технологічних процесів. Ми є дилерами багатьох світових брендів фризерів, і наші фахівці проходять навчання у сервісних центрах виробників. Тому наші інженери можуть забезпечити ремонт фризерів будь-якої складності.

Запчастини для ремонту фризера

Важливим елементом ремонту та технічного обслуговування є наявність основних запчастин для фризерів на складі. У короткий літній сезон, фризер повинен працювати активно без зупинок і якщо необхідно його технічне обслуговування або ремонт, то сервіс потрібен у короткий термін. Ми маємо в асортименті запчастини для фризерів більшості найпоширеніших брендів в Україні, в тому числі й для китайських.

Бренди, з якими ми працюємо

Наші спеціалісти мають великий досвід роботи з фризерами практично всіх виробників. Найчастіше ми працюємо з брендами: BQL, Bovo (бово), Bras (брас), Bravo (браво), Brullen, CRM, Cab, Carpigiani (карпіджані), Cattabriga (катабріга), Cofrimell, Coldelite (колделіт), Corema (корема) ), Electro Freeze (електро фріз), Elmeco (ельмеко), Frigogelo, Frigomat (фрігомат), GBG, Gelmatic (гельматик), Gongly (гонглі), IFM (IceFreshMatic), Ice Tech, Icetro (айсетро), Innova (іннова) , Kälte-Rudi, Mark, Oceanpower (оушенпавер), Promag (промаг), SPM, Spaceman (спейсмен), Staff, Stoelting, Sunnyway, Taylor (тейлор), Technogel (техногель), Telme, Ugolini (уголіні), Unisnow (юнісноу), Valmar.

Замовити ремонт фризера для морозива

Для отримання консультацій використовуйте телефон +38 (067) 401 44 65 або залиште заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш сервісний центр знаходиться за адресою бульв. Вацлава Гавела 8 у Києві.

Для постійних клієнтів ми пропонуємо програму лояльності у вигляді знижок не тільки для сервісного обслуговування та купівлі запчастин, а й на постачання нового обладнання та весь асортимент нашої продукції.

Ремонт фризера Spaceman
Заміна ременів фризера Spaceman 6248
Ремонт фризера Unisnow
Ремонт редуктора фризера Unisnow RB1119A

У нас Ви зможете замовити такі види послуг:
– Повну діагностику фризера;
– Чищення всіх вузлів фризерів;
– заправка фризера фреоном;
– налаштування фризера на ідеальне приготування морозива;
– ремонт фризер після проведення діагностики;
– Ремонт фризера на місці (якщо можливо);
– Обслуговування та сервіс Ваших фризерів на всіх точках продажу.