+38 (067) 401 44 65

Обслуговування та ремонт професійних кавомашин

З часом будь-яке обладнання зношується, тим більше професійне, яке експлуатується дуже активно та часто 24/7. Тому особливо важливо отримати грамотне та швидке сервісне обслуговування еспресо кавоварки, з одночасною можливістю замінити відразу потрібні запасні частини, що вийшли з ладу.

Кавоварка еспресо повинна працювати постійно і якщо необхідний її ремонт, то сервіс потрібен у короткий термін, адже кожен день простою – це зниження прибутку. Періодично професійним кавомашинам потрібен також капітальний ремонт.

Замовити ремонт кавомашини

  Ваше ім’я

  Ваш номер телефону

  Основні поломки професійних кавомашин

  • Кавомашина протікає;
  • Кавомашина не подає воду;
  • Кавомашина не наливає кави;
  • Погано тече кава;
  • Слабка та несмачна кава;
  • Кавомашина не включається;
  • Занадто гаряча або холодна кава;
  • Кавомашина не робить каву;
  • Кавомашина не гріє воду;
  • Слабка пара;
  • Кавомашина б’ється струмом;

  Поломка кавомашини La San Marco

  Сервісний центр у Києві

  У нашій компанії завжди є запчастини для всіх популярних еспресо кавоварок. При виборі сервісного центру необхідно враховувати цей фактор, щоб техніки не шукали тижнями запчастини на розібрану кавоварку або кавомолку. Також ми маємо широкий спектр запчастин газової системи та виконуємо ремонт газових кавоварок.

  HoReCa Service за довгі роки роботи має надійні відносини з італійськими та європейськими виробниками як обладнання, так і запчастин. У нас є більше 4000 найменувань запчастин і ми можемо забезпечити поставку більше ніж 20 000 найменувань запчастин. Якщо потрібна вам запчастина для кавомашини не відноситься до групи резервних, які частіше за все потрібні для заміни, а це, наприклад, якась корпусна деталь, ми за короткий термін зможемо забезпечити постачання від виробника обладнання. Як правило, враховуючи тривалий досвід сервісу, на складі ми маємо в наявності 95% усіх запасних частин, що потенційно можуть знадобитися за будь-якого обслуговування або ремонту кавоварки.

  Бренди, які ми обслуговуємо

  Професіоналізм наших майстрів перевірено роками успішних ремонтів та технічної підтримки професійного обладнання замовників. Ми можемо забезпечити якісний ремонт та сервісне обслуговування кавомашин будь-якого з виробників. My Way, Unic, La Albrioni

  Ремонт кавомашини BezzeraBezzera
  Ремонт кавомашини CarimaliCarimali
  Ремонт кавомашини CasadioCasadio
  Ремонт кавомашини CimbaliCimbali
  Ремонт кавомашини ElektraElektra
  Ремонт кавомашини ExpobarExpobar
  Ремонт кавомашини FaemaFaema
  Ремонт кавомашини FracinoFracino
  Ремонт кавомашини GaggiaGaggia
  Ремонт кавомашини La MarzoccoLa Marzocco
  Ремонт кавомашини La PavoniLa Pavoni
  Ремонт кавомашини La San MarcoLa San Marco
  Ремонт кавомашини La SpazialeLa Spaziale
  Ремонт кавомашини Nuova SimonelliNuova Simonelli
  Ремонт кавомашини SanremoSanremo
  Ремонт кавомашини Victoria ArduinoVictoria Arduino

  Вартість наших робіт приємно відрізняється від середньої вартості за Києвом, у менший бік. На термін ремонту обладнання в нашому сервісі ми надаємо підмінну кавомашину з нашого резервного фонду, щоб не втрачати можливий прибуток на момент відсутності штатного кавового обладнання у вашому закладі. Ми щиро сподіваємось на довгу та продуктивну співпрацю.

  Професіоналізм наших майстрів перевірено роками. Всі, хто звертався до нашого сервісу залишався задоволеним і користувався нашими послугами далі. Постійні клієнти нашої компанії отримують знижки на ремонт та запчастини, а також весь асортимент нашої продукції.

  Щоб отримати консультацію щодо ремонту або запчастин, достатньо зателефонувати менеджеру на телефон +38 (067) 401 44 65 і наші менеджери допоможуть вам. Наш сервісний центр знаходиться за адресою бульв. Вацлава Гавела 8 у Києві.