+38 (067) 401 44 65

Видалення накипу в Saeco Royal автоматично, коротка інструкція користувача

Видалення накипу на Saeco RoaylВиберіть цей режим у меню програмування (див. відпов. пункт меню програмування). За допомогою кнопок встановіть зірочку наприкінці рядка на пункт меню «DESCALING» та підтвердіть вибір кнопкою ENT. На екрані з’явиться повідомлення:
DESCALING (ВИДАЛЕННЯ НАКИПУ)

При самостійному видаленні накипу використовуйте засоби спеціально призначені для автоматичних кавомашин. Вибирайте засоби, які добре зарекомендували себе на ринку, не містять ні шкідливих, ні небезпечних для здоров’я компонентів. Приготуйте (відповідно до інструкцій на упаковці) і налийте в бункер для води розчин для видалення накипу. Переключіть кавоварку на режим програмування. Розмістіть велику ємність під трубкою для гарячої води/пара та повільно відкривайте кран гарячої води. Автоматично запуститься режим видалення накипу. Невелика кількість розчину потрапить у внутрішній тракт. Щоб засіб видалення накипу почав діяти – увімкніть насос (регулятором гарячої води). Протягом цього етапу на дисплеї знаходитиметься таке повідомлення:
DESCALING MACHINE IS (ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИДАЛЕННЯ НАКИПУ)

Через приблизно 45 хвилин, коли закінчиться процес розчинення солей, на дисплеї з’явиться таке повідомлення:
DESCALING FINISHED (ВИДАЛЕННЯ НАКИПУ ЗАКІНЧЕНО)

Закрийте кран гарячої води. Насос вимкнеться. Натисніть ENT. Повідомлення на дисплеї нагадає про необхідність промити внутрішній тракт кавоварки:
RINSE MACHINE (ПРОМИЙТЕ ВНУТРІШНІЙ ТРАКТ)

Зніміть бункер для води, ретельно промийте його, заповніть чистою холодною водою та встановіть на місце. Повільно відкривайте кран гарячої води та пропустіть всю воду трактом. На дисплеї з’явиться повідомлення:
RINSE FINISHED (ВНУТРІШНІЙ ТРАКТ ПРОМИТО)

Закрийте регулятор води. Натиснувши кнопку ENT, поверніться до режиму програмування.
УВАГА! Натисканням кнопки ESC можна перервати процедуру видалення накипу будь-якої миті.