+38 (067) 401 44 65

Капітальний ремонт кавомашин в Києві та Україні

Довгий час ми всі вже звикли до того, що в кожному кафе працює традиційна еспресо кавоварка і саме там можна насолодитися еспресо або капучино. Але професійні кавоварки вимагають догляду, щоб працювати стабільно і довго, еспресо було якісним і дохід – високим, а витрати часу на сервіс, при цьому, мінімальні.

Для забезпечення цього результату необхідно їх сервісне обслуговування. Однією з важливих процедур у сервісному обслуговуванні професійних еспресо машин є очищення їх від накипу.

Навіщо потрібна декальцинація кавомашини?

Основна причина виходу з ладу професійної кавоварки – накопичення в її гідросистемі солей кальцію, магнію та інших солей. Уникнути їх накопичення неможливо. Єдине, що може забезпечити тривале та безперебійне функціонування кавоварки – це правильне очищення води з обов’язковим пом’якшенням для еспресо.

Крім того, що солі кальцію можуть вивести з робочого стану більшість частин кавоварки, вони ще погано впливають і на сам смак еспресо і кавових напоїв на основі еспресо. При цьому, не залежить, чи використовуєте ви бутильовану воду або використовуєте водопровідну систему. Рано чи пізно всередині гідросистеми з’являється жорсткий осад із солей кальцію, який призведе не тільки до неробочого стану обладнання, а й до появи неприємного смаку в каві.

Якщо декальцинацію кавоварки не проводити тривалий період, це призведе до її остаточного виходу з ладу. Щоб кавоварка працювала довго та забезпечувала якісне приготування кави, необхідно проводити очищення від накипу – декальцинацію.

Що свідчить про необхідність декальцинації?

 • Кавова машина почала нагріватися довше, ніж зазвичай;
 • В еспресо з’явився неприємний присмак із «гіркістю» та неприємними присмаками;
 • На дні чашки з’явився білястий осад;
 • Готування напою стало довшим за часом;
 • Екстракція почала наливатися в чашку дуже тонким струмком, незалежно від дуже тонкого помелу;
 • Під час роботи еспресо кавоварки з’явилися сторонні шуми та гул.
 • Почали протікати крани води/пара, соленоїдні клапани – прокапування через фільтр групи;

Якщо ви помітили одну або кілька ознак, то якнайшвидше необхідно терміново замовити декальцинацію кавомашини. В іншому випадку апарат може вийти з ладу надовго і в найневдаліший момент.

Як провести очищення від кальцію професійної кавомашини?

Промислові кавоварки якісно можна очистити від кальцію тільки в умовах сервісного центру. Тобто для цього потрібні умови, тому що кавоварка розбирається повністю, на таку процедуру потрібно від 3 до 10 днів, залежно від занедбаності стану кавоварки та кількості кальцію в бойлері та системі кругообігу води. Також, необхідно мати під рукою весь асортимент запчастин, які можуть стати в нагоді в найнепередбачуваніший момент.

Тому дуже важливо, щоб сервісний центр міг надати вам на підміну аналогічну машину еспресо, щоб не було простою в бізнес процесах і не втрачати прибутку та клієнтів. Наша компанія Хорека сервіс надасть вам підмінну кавомашину для еспресо на час виконання робіт.

Такий процес очищення від кальцію – декальцинація для професійної кавомашини, яку зазвичай називають капітальним ремонтом.

Як часто потрібно проводити капітальний ремонт кавоварки?

Те, як часто потрібно проводити капітальний ремонт кавоварки, тобто заміну витратних запчастин та чищення від солей кальцію, залежить від кількох факторів:

 • ви використовуєте нову кавомашину або вживану;
 • ви використовуєте фільтровану та пом’якшену воду або іншу;
 • використовуєте засоби для пом’якшення води безпосередньо під час введення води в кавоварку чи ні.

Виробники не рекомендують проводити очищення кавомашин від накипу без спеціального обладнання та професійних знань та навичок.

Професійна декальцинація кавомашин

Якщо ви хочете, щоб ваша кавоварка працювала вміло довгі роки і приносила задоволення вашим відвідувачам правильно завареним еспресо щодня, користуйтеся послугами одного сервісного центру, який знатиме всі особливості вашої кавомашини і підтримуватиме її в кращому стані швидко та постійно.

Наші майстри мають великий досвід сервісного обслуговування кавомашин еспресо всіх брендів.

Фахівці нашого сервісного центру надійно забезпечать декальцинацію традиційної кавомашини для еспресо – тобто її капітальний ремонт у короткі терміни. Для цього ми використовуємо професійне обладнання та найкращі засоби догляду та очищення в сервісному центрі.

У нас на складі є достатній асортимент запчастин до всіх вузлів та пристроїв кавомашини, щоб їх відремонтувати при капітальному ремонті або замінити для досягнення найкращого результату в кінцевій роботі кавоварки.

Здійснимо демонтаж та монтаж обладнання в кафе чи барі.

Надамо відповідні рекомендації щодо використання професійного обладнання

Викликати майстра можна за телефоном +38 (067) 401 44 65, будь-якого робочого дня з 9:00 до 18:00.

Ось приклад того, що було до і після:

Трубки до декальцинації кавомашини Трубки до чищення
Трубки після декальцинації кавомашини Трубки після чищення[/ su_column]
Бойлер до декальцинації кавомашини До чищення бойлера
Бойлер після декальцинації кавомашини Після чищення бойлера[/ su_column]

Провели капітальну кавомашину:

 1. Повне чищення та декальценація
 2. Заміна всіх прокладок та ущільнювачів
 3. Заміна зламаних запчастин
 4. Видаємо гарантію на ремонт
 5. Тестування та видача.