+38 (067) 401 44 65

Ремонт сокоохолоджувачів у Києві

Ремонт сокоохолоджувача
Ремонт сокоохолоджувача

Наша компанія може здійснити якісний ремонт сокоохолоджувача. Ми пропонуємо повний сервіс обладнання для охолодження соків, айрану, чаю та інших напоїв.

В наявності є всі запасні частини до сокоохолоджувачів більшості брендів. У нас ви можете замовити діагностику вашого сокоохолоджувача для визначення поломки або поганої роботи, а можливо і просто для запобігання поломкам у майбутньому.

Під діагностикою обладнання мається на увазі: виїзд майстра до вашого закладу, візуальний огляд обладнання, внутрішній огляд, перевірка електричних з’єднань та перевірка кількості фреону. Після діагностики ви отримуєте акт, в якому описується стан вашого обладнання. При необхідності в акті вказується, що необхідно зробити для кращої та найдовшої роботи.

Замовити ремонт сокоохолоджувача

  Ваше ім’я

  Ваш номер телефону

  Бренди сокоохолоджувачів, які ми ремонтуємо

  Усі ремонтні роботи проводяться висококласними фахівцями, які проходили курси на заводах виробників обладнання для охолодження. Найчастіше ми маємо справу з ремонтом сокоохолоджувачів Ugolini (уголіні), Bras (брас), SPM (спм), Samixir (саміксір), GBG (гбг), CAB (кеб), Remta (ремта), Elmeco (ельмеко), Cofrimell (кофрімель), Hosk (хоск), IFM (IceFreshMatic).

  Так само у нас ви можете просто купити запчастини до вашого сокоохолоджувача та самостійно їх замінити.
  При нашій сервісній участі ми даємо гарантію на проведені сервісні роботи до 1 року.

  Для консультації або замовлення майстра дзвоніть +38 (067) 401 44 65