+38 (067) 401 44 65

Прокладки для поршня групи видачі фризерів для морозива

В наявності ми маємо прокладки на поршні на фризери Spaceman, Icefreshmatic, Carpigiani, Innova, Bovo, Bravo, Frigomat, Gelmatic, Cattabriga, Promag, Ocean Power, Unisnow, Taylor, Gongly, Electrofreeze та ін, а також для китайських фризерів.

Для власників фризерів м’якого морозива важливо завжди мати під рукою запасні кільця поршні групи видачі, щоб забезпечити безперебійну роботу фризера. Коли рветься ущільнювач поршня видачі, створюються дуже некомфортні умови для продажу.

Наслідки поломки

  1. Морозиво постійно протікає через кран з поршнем, при цьому фризер постійно вмикається на підморозку в стані спокою, оскільки суміш втрачає температуру.
  2. Співробітник повинен постійно відволікатися на прибирання злитого морозива, протирання фризера та доповнення втраченого морозива.
  3. При видачі морозива у вафельний ріжок або паперовий стаканчик воно капає або тече на руки та на посуд, в якому подається.

Маса незручностей та збитків за такої простої несправності – вихід з ладу ущільнювача бокового або центрального поршня.

Підбір ущільнювачів для поршнів фризерів

Найкращий варіант підбору запчастин для фризерів – по фото фризера та шильди на бічних або задній панелі. Фото самого фризера потрібно щоб додаткову ідентифікацію фризера, коли шильда переклеєна постачальником і оригінальний виробник невідомий. За відсутності шильди необхідно не тільки якісне фото самого фризера з лицьового боку, але й розміри поршнів для їх правильного підбору.

Нижче наведено деякі фото з наявних прокладок для розуміння їх розмірів та детального вибору.

IFM
Прокладки для фризера IceFreshMatic
Прокладки для фризера bq
Прокладки для фризера BQ 323
прокладки для фризера bql
Прокладки для фризера BQL, підходять для Ocean Power 138, 808- 2

Замовити кільця ущільнювачів на фризер для м’якого морозива

Для того, щоб підібрати прокладку для робочого поршня вашого фризера, скористайтесь картинками вище, після чого можете зателефонувати і поставити уточнюючі питання спеціалісту відділу запчастин. Телефон +38 (067) 401 44 65

Для ідентифікації запчастини нам необхідно також фото шильдика (фото фризера та шильди) – наклейки на корпусі, як правило, на бічній або задній панелі фризера із зазначенням його моделі та серійного номера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *