+38 (067) 401 44 65

Мішалки для фризерів | Шнеки | Міксери

Бренди фризерів для яких можемо запропонувати шнеки:

У нас на складі завжди є асортименти бітерів, мішалок на фризери для морозива виробників Spaceman, Icefreshmatic, Carpigiani, Innova, Bovo, Bravo, Frigomat, Gelmatic, Cattabriga, Promag, Ocean Power, Unisnow, Taylor, Gongly, Electrofreeze та ін. також для китайських фризерів.

Причина поломки мішалок для фризерів м’якого морозива

Мішалки до фризер для м’якого морозива, їх називають ще шнеки, міксери або бітери, дуже важлива деталь фризер. Вона забезпечує якісне збивання суміші при її заморожуванні в циліндрі та видачу готового морозива у вафельний ріжок.

Шнек – дуже міцна деталь. Але він може зламатися через неуважне або неправильне використання, через нерозуміння принципів роботи фризера або небажання читати інструкцію. Ламаються в шнеках пластикові лопаті, не витримуючи навантажень заморозки порожнього обмерзлого циліндра. Причина саме в тому, що циліндр не заповнений сумішшю для морозива, або фризер переморожує суміш з інших технічних причин.

Замовити шнек на фризер для морозива

Запчастини для фризерів м’якого морозива легко замовити за номером +38 (067) 401 44 65

Для ідентифікації запчастини нам необхідно також фото шильдика (фото фризера та шильди) – наклейки на корпусі, як правило, на бічній або задній панелі фризера із зазначенням його моделі та серійного номера.

Шнек фризера Ocean Power
Шнек фризера Ocean Power
Шнек фризера Icefreshmatic
Шнек фризера Icefreshmatic

Шнек фризера BQL
Шнек фризера BQL