+38 (067) 401 44 65

Ремонт фризерів Gelmatic в Києві

Наша компанія займається ремонтом фризерів Гельматик. Ми є офіційними представниками компанії Gelmatic в Україні. Наші спеціалісти забезпечують ремонт фризерів швидко та якісно тому, що мають великий досвід робіт із фризерами всіх виробників.

Запчастини для ремонту фризерів

Для забезпечення ремонту фризерів у нас завжди є ремкомплекти на багато фризерів. Найбільш затребуваними є запчастини Gelmatic для моделей EXCEL 300PM, Matic 500PM, Matic 3,5PM, ​​100PV, BV200PM . Прокладки в диспенсер видачі морозива, насадки шнека, сальники бітера/шнека та інше. Всі запчастини оригінальні та поставляються з Італії.

Майстри з ремонту фризерів Gelmatic

Підтримка обладнання для м’якого морозива у справному стані є складним процесом, який мають реалізовувати сертифіковані спеціалісти. Команда наших інженерів є саме тими професіоналами, які мають великий досвід робіт із фризерами всіх виробників і, зокрема, бренду Gelmatic. Наші майстри мають можливість технічної підтримки сервісного департаменту фабрики під час вирішення складних завдань перепрограмування контролерів або інших важливих рішень сервісного регламенту, якщо така підтримка потрібна.

Сервісне обслуговування фризерів на виїзді

Послуги з технічного обслуговування фризерів для морозива в Києві та Київській області можна отримати від наших спеціалістів на виїзді. Це дуже важливо, щоб не витрачати кошти на доставку обладнання у сервіс і одночасно не втрачати клієнтів та прибуток.

Ми забезпечимо сервісне обслуговування у Києві на виїзді в будь-якому районі міста та Київської області. Вам не потрібно везти фрізер у наш сервісний центр. Достатньо зробити виклик майстра з ремонту за телефоном +38 (067) 401 44 65.

Час виїзду майстра з ремонту фризерів

Наші інженери, залежно від завантаження та наявності договору на обслуговування, зможуть прибути на виклик у м. Києві від 2 до 7 годин після прийому заявки. Для Київської області час приїзду від 1 до 2 днів. У вас на місці фахівці зможуть зробити діагностику та ремонт, усунути несправність або провести технічне обслуговування, а також чищення, дезінфекцію та змащення вузлів фризера. При здійсненні виїзду на заявку наші майстри забезпечуються всіма основними витратними матеріалами та запчастинами (ущільнювачі, сальники, харчове мастило та ін.). На виїзді ми зможемо забезпечити повноцінний ремонт фризерів, а не лише його чищення чи обслуговування.

Ремонт фризерів Gelmatic по всій Україні

Ми забезпечуємо постійно якісний ремонт фризерів для всієї України. І регулярно отримуємо фризери на ремонт з Вінниці, Одеси, Маріуполя, Запоріжжя, Івано-Франківська, Кременчука, Львова, Ніжина та інших міст України. Для ремонту фризерів по Україні ми пропонуємо відправити до нашого сервісного центру фризери для ремонту та повноцінного обслуговування в зимово-весняний період, коли фризери для морозива не використовуються, як правило. У цей період є достатньо часу для їх ремонту та підготовки до сезону. У той же час більше часу є і у фахівців, тому що менше замовлень, які зазвичай є у літній сезон.

Замовити сервіс Gelmatic

Для отримання консультації чи замовлення сервісу використовуйте телефон +38 (067) 401 44 65 або залиште заявку на сайті через форму зворотнього зв’язку. Наш сервісний центр знаходиться за адресою бульв. Вацлава Гавела 8 у Києві.

Для ідентифікації фризера та підготовки запчастин та витратних матеріалів необхідно надіслати нам фото шильдика – наклейки на корпусі, як правило, на бічній або задній панелі фризера із зазначенням його моделі та серійного номера, а також фото фризера.

ремкомплект110580